47 metrowe dwupokojowe mieszkanie z tarasem na parterze na Stabłowicach Fabryczna

Wrocław, Stabłowice, Stabłowice Fabryczna

Podstawowe dane

Cena
Zapytaj o cenę
Typ:
Mieszkanie
Status:
Sprzedaż
Pow.:
47,16 m2
Pokoje:
2
Sypialnie:
1
Łazienki:
1

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowe, dwupokojowe mieszkanie, położone we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice, Fabryczna. Stabłowice to spokojna, zielona dzielnica miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,16 m2. Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny, głównie za sprawą dużego pokoju dziennego o pow. 16,57 m2, z którego wychodzi się na obszerny taras  o pow. 17,43 m2. Z przedpokoju wchodzi się po lewej stronie do sypialni o pow. 9,99 m2 oraz na wprost do do łazienki o pow. 4,48 m2 i oddzielnej kuchni o pow. 8,19 m2. Wystawa mieszkania to Wschód/Zachód.

Nowoczesne budownictwo wkomponowane w otaczającą przyrodę zapewni mieszkańcom wygodę, spokój i przepiękne widoki. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach. W ofercie znajdziecie zarówno mniejsze, jak i większe lokale mieszkalne, w tym również mieszkania dwupoziomowe. W najbliższej okolicy bez trudu zrobisz zakupy, skorzystasz z potrzebnych na co dzień usług, znajdziesz szkołę lub przedszkole dla swojego dziecka. Położona blisko inwestycji droga zapewnia szybki dojazd do centrum miasta samo- chodem, jak i za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Stabłowice to zielona dzielnica miasta, planowana rewitalizacja pobliskiego stawu i okolic osiedla zapewni wypoczynek i rekreację.

Piętro: parter

Metraż: 47,16 m2

Cena za m2: zapytaj o ofertę – zł/m2

Cena mieszkania: zapytaj o ofertę: – zł

Termin realizacji: gotowa z pozwoleniem na użytkowanie Mieszkanie znajduje się w budynku A, oznaczone jest numerem: A.C. 01/M

Oferta zawiera

  • kuchnia oddzielna
  • taras

Plan nieruchomości, rzut