49 metrowe, dwupokojowe mieszkanie z tarasem na parterze na Stabłowicach Fabryczna

Wrocław, Stabłowice, Stabłowice Fabryczna

Podstawowe dane

Cena
245 066 zł
Typ:
Mieszkanie
Status:
Sprzedaż
Pokoje:
2
Sypialnie:
1
Łazienki:
1

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowe, dwupokojowe mieszkanie, położone we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice, Fabryczna. Stabłowice to spokojna, zielona dzielnica miasta. Mieszkanie o powierzchni 49,02 m2. Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny, głównie za sprawą dużego pokoju dziennego o pow. 25,42 m2, z funkcjonalnym aneksem kuchennym i wyjściem na taras o pow. 26,60 m2. Z dużego przedpokoju dostaniesz się do łazienki o pow. 5,81 m2 oraz po prawej stronie ustawnej sypialni o pow. 12,16 m2. Wystawa mieszkania to Południe/Północ.

Nowoczesne budownictwo wkomponowane w otaczającą przyrodę zapewni mieszkańcom wygodę, spokój i przepiękne widoki. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach. W ofercie znajdziecie zarówno mniejsze, jak i większe lokale mieszkalne, w tym również mieszkania dwupoziomowe. W najbliższej okolicy bez trudu zrobisz zakupy, skorzystasz z potrzebnych na co dzień usług, znajdziesz szkołę lub przedszkole dla swojego dziecka. Położona blisko inwestycji droga zapewnia szybki dojazd do centrum miasta samo- chodem, jak i za pośrednictwem komunikacji miejskiej. Stabłowice to zielona dzielnica miasta, planowana rewitalizacja pobliskiego stawu i okolic osiedla zapewni wypoczynek i rekreację.

Piętro: parter

Metraż: 49,02 m2

Cena za m2: 4 999,32 zł/m2

Cena mieszkania promocja: 245 066,67 zł

Termin realizacji: gotowa z pozwoleniem na użytkowanie Mieszkanie znajduje się w budynku C, oznaczone jest numerem: C.B. 03/M

Oferta zawiera

  • aneks kuchenny
  • taras

Plan nieruchomości, rzut